www.nfa.pl/

:: Informacja dla budowniczych NFA
Wiadomość dodana przez: nfa (2007-06-16 09:48:34)W imieniu zarządu Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl zapraszam na najbliższe spotkanie jego członków i sympatyków, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 19 czerwca 2007 o godz. 18 w siedzibie Agory SA przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z aktualną działalnością stowarzyszenia, wstąpić w jego szeregi, nawiązać ciekawe kontakty zawodowe :-) oraz wysłuchać wykładu prof. Jędrzejczaka na temat komórek macierzystych. Więcej informacji i listę obecności można znaleźć na stronie internetowej http://www.naukowi.pl

Raz jeszcze zapraszam i proszę o przekazanie tej informacji wszystkim potencjalnie zainteresowanym - staramy się dotrzeć do jak największej liczby dziennikarzy i popularyzatorów, ale kontakty osobiste zawsze są najskuteczniejsze :-)
Pozdrawiam,
Jan Stradowski
wiceprezes Naukowi.pl

http://www.naukowi.pl
Sławomir Zagórski, 21 maja, 2007 - 17:12 aktualności....
także ponowne zebranie założycielskie (nasz poprzedni wniosek rejestracyjny został odrzucony przez sąd, dlatego musimy zacząć całą procedurę od nowa).

Serdecznie wszystkich zapraszamy. To będzie nasze ostatnie spotkanie przed latem. Przyjdźcie tłumnie - b. proszę.
Sławek Zagórski

PS. Lista obecności jest już na forum


adres tej wiadomości: www.nfa.pl//news.php?id=5445